Bērni – tā vienmēr ir vecāku karma. Nejaušību nemēdz būt

Ikviens cilvēks šajā pasaulē ienāk ar savu īpašo un unikālo misiju.

Esot šajā ceļā, cilvēks ne tikai pilda savu misiju, bet arī realizē savu unikālo plānu, kā arī PALĪDZ vecākiem.

Jā, mazais cilvēks šeit atnāk, lai kaut ko iemācītu vecākiem. Lai virzītu viņus uz pareizā ceļa. Lai kādu padarītu stiprāku. Kādu “elastīgāku”, bet vēl kādu maigāku.

Bērna parādīšanās var pilnībā izmainīt cilvēka dzīvi, radikāli un uz visiem laikiem.

Bieži vien vecāki, gluži pretētu, uzskata bērnu par savu “krustu” un īgņojas, sūdzas par to, tā vietā, lai aptvertu, kādu vēsti bērns nes viņu dzīvēs.

Lasi arī: Uzzini, ko dzimumzīmes stāsta par jūsu personību

Ja pieaudzis, novecojis cilvēks atskatās atpakaļ uz savu dzīvi un godīgi to paanalizē, tad viņš ieraudzīs, ka lielākā daļa viņa sasniegumu, uzvaru un virsotņu ir pateicoties tam, ka viņa dzīvē ir ienākuši bērni.

Attēlu rezultāti vaicājumam “infant angel”

Bērns ir kā dzinējs. Viņš virza vecākus uz priekušu. Parāda, cik daudz patiesībā viņš ir spējīgs paveikt. Cik viņš var būt patiesi pašaizliedzīgs, izturīgs, pacietīgs un laipns.

Turklāt bieži vien bērns vecākiem iemāca uz dzīvi paskatīties citādāk. Un vecākiem vajag mācīties ieklausīties, klausīties. Vai bērns nes kādu patiesības vēsti?

Bērns dvēsele vienmēr vecākus izvēlas lielā mīlestībā, no milzīgas mīlestības, kas palīdzēs vecākiem maksimāli realizēties.

Pat, ja jums šobrīd nav skaidrs augstājs plāns – tas noteikti tur ir.

Padomājiet par to, cik daudz labāki un gudrāki jūs esat kļuvušu, kad piedzimāt kā vecāki.

Ja pieaugušais bērns attālinās no jums, ja viņš reti jūs apskauj vai runā laipnus vārdus, kaut kur jūs pieļāvāt kļūdu – nedzirdējāt, nesapratāt. Bet nekad nav par vēlu saprast un atrast sevī vēlmes avotu.

Un, ja bērns ir slims, tad viņš ieradās, lai padarītu jūs stirpāku. Iemācieties dzīvot dzīvi neatkarīgi no apstākļiem. Saskatiet laimi vienkāršajās un mazajās lietās. Jā, šāds bērns ir īpaša dāvana un ne visi to aptver.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru