Menopauzes ietekme uz izskatu: Kā tai pretoties?

Izmaiņas organismā menopauzes periodā galvenokārt ir saistītas ar olnīcu darbības izbeigšanos un dzimumhormonu samazināšanos. Šie procesi negatīvi ietekmē ādas kvalitāti un arī figūru. Ko darīt?

Pateicoties estētiskajai medicīnai, var novērst daudz vecuma izmaiņas, bet lai atjaunotu visu organismu, ar to nepietiek. Tāpēc lai koriģētu sekojošo stāvokli, ieteicams griezties pie ginekologa – endokrinologa.

Kontūrplastika

Starp estētiskām metodēm, kurām pievēršas daudz pacientes nobriedušā vecumā ir sejas apjoma modelēšana ar filleriem, kuru pamatā ir hialuronskābes. Piemēram, lai palielinātu vaigu un vaigu kaulu rajonā, koriģētu sejas ovālu, lai piedotu lūpām izteiktāku kontūru un formu, kas padara sievieti daudz jaunāku.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Биорепарация”

Bioreparācija

Lai atjaunotu audu tonusu un elastību, ir jāstimulē jauna ”jaunības” kolagēna veidošanās, kura daudzums nobriedušā ādā ir samazinājies. Šo uzdevumu veic bioreparācija, procedūra, kas ne tikai intensīvi mitrina un atjauno ādu, bet arī koriģē veselu rindu estētisku trūkumu – grumbas, pigmentāciju. Kopā ar hialuronskābi, bioreparācijā ietilpst tādas aktīvas vielas, kā C vitamīns un aminoskābes.

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

Pievienot komentāru