Praktiski veidi, kā attīrīt galvu no garīgā piesārņojuma

Visas jūsu slimības, ķibeles, kas ar jums notiek, sliktā veselība, dusmas un neapmierinātība ar dzīvi ir informācijas saindēšanās un piesārņojuma rezultāts, kas iekļuvis jūsu galvā.

Jūs slimojat. Kāpēc? Jo iepriekšējā dienā kāds jūs apvainoja. Paslīdēji un sasities. Kāpēc? Jo stundu pirms tam kāds tevi kritizēja. Jūs jūtaties ļoti noguris un nevēlaties dzīvot, jo kāds no jūsu ģimenes locekļiem jūs vienmēr aizvaino. Jūs nobīstaties un baidāties uzņemties vienkāršākos uzdevumus, jo kāds teica, ka neesat uz neko spējīgs.

Lasi arī: 4 lietas, kas ikdienā izsūc dzīvības enerģiju

Mūsu viduslaiku slāpes pēc nāves sodiem nav pazudušas

Jūs esat vājš.

Jūs esat iekarots.

Jūsu dvēsele ir okupācijas stāvoklī.

8 способов очистки головы от ментальной грязи

Visi iepriekš sacītais ir psiholoģiskās indes darbības rezultāts. Inde mazina jūsu imunitāti un citas aizsargspējas. Diemžēl jūs nevarat apturēt cilvēkus no jūsu kritizēšanas, bet jūs varat atteikties kritiku uzklausīt. Tas ir domu līmenī. Tas nenozīmē, ka, pirmo reizi, kad kāds mēģina kritizēt jūsu rīcību, jums vajadzētu kliegt: “Aizveries! Es nevēlos neko zināt! ” Un tad visu dienu staigāt un šo cilvēku garīgi nolādēt:“ Tu, bastard, uzdrošinājies mani kritizēt! Viņš teica, ka esmu gļēvulis. Nu, es viņam parādīš …” Tas nav atrisinājums. Atrisinājums ir šādu kritiku nepieņemt!

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru