Puisis aizgāja, kad ieraudzīja meiteni bez kosmētikas. Viņa izveidoja kontu “Instagram” un parādīja sevi bez meikapa

Pasaules ikonai Kimai Kardašjanai Instagram ir 158 miljoni sejotāju (grūti pat noticēt šim skaitlim!). Viņa nosaka tik daudzas stila tendences gan apģērbā, gan kosmētikā. Bieži nākas dzirdēt, ka Kimas izskats (protams, mākslīgs) ir nevainojams un glancētajos žurnālos tiek dziedātatas odas viņas gludajai ādai.

Un no vienas puses mums jāpasakās četru bērnu mammai, jo viņa publiskti atzīst, ka bieži izmanto Photoshop savu foto retušēšanai un lieto daudz tonālā krēma, lai apslēptu sarkanos pleķus uz āda.

Un reiz pat parādīja, kā izskatās bez grima, kas ļoti daudzos izraisīja cieņu.

Klasebiedri aizvaino vienaudzi

Meitene, par kutu runāsim, dzīvo Londonā un viņai ir tāda pati zvaigžņu slimība kā Kimai Kardašajanai.

Lasi arī: Kā izmainījusies “Skaistuma centra” direktore Anastasija, kuru 4 gadus atpakaļ aprunāja viss internets

Pusaudža gados meitenei uz sejas sāka veidoties izsitumi un, protams, tas viņu nepadarīja pievilcīgu. Klasesbiedri par Sofiju smējās, bet meitene bija izmisumā. Viņa nevēlējās doties uz skolu, jo izskata dēļ, viņu tur vienkārši vajāja. Bērni visur ir vienlīdz nežēlīgi pret tiem, kuri atšķiras. Un Sofijai bija daudz jācieš. Viņa raudāja, kad redzēja, ka vienaudžu puiši aicina meitenes uz randiņiem, taču Sofijai neviens nepievērsa uzmanību.

Mīlestība negaidīti atnāca…

Slaidā, sarkanmatainā meitene pabeidza vidusskolu un devās strādāt. Lai izvairītos no šķielējošiem skatiniem, viņa izsitumus slēpa zem bieza, bieza pūdera kārtas. Un izskatījās ļoti labi!

очень миловидная девушка (www.instagram.com/sophiaridlington)

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru