6 izplatīti mazuļa turēšanas veidi, kas var būt BĪSTAMI viņa veselībai

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem mammas, kuras savus bērnus nēsā rokās, izjūt mazāku stresu. Tomēr veids, kā jūs turat bērniņu ir ļoti svarīgs, jo daudzas metodes var kaitēt mazuļa veselībai.

Tāpēc šodien pievērsīsim īpašu uzmanību tam, kā mazulis tiek turēts. Un izrādās, ka bērnam var draudēt briesmas arī tad, ja viņš ir ne tikai rokās, bet arī vests aiz rokas.

Bērnu nedrīkst turēt zem padusēm

Nēsājot bērnu rokās, ir svarīgi atbalstīt viņa galvu. Jaundzimušajiem kakla muskuļi nav attīstījušies un, ja galviņa strauji atkrīt atpakaļ, tad tas var izraisīt elpošanas grūtības un ievainojumus. Bērni nevar pastāvīgi noturēt galviņu, līdz nesasniedz 4 – 6 mēnešu vecumu.

Lasi arī: 5 darbības, pēc kurām sievieti droši var pamest!

Bērna pareiza pārnēsāša dažādās ķengursomā un ergosomā

Var izmantot pārnēsāšanas somas, bet ir jāzina, kā to pareizi izdarīt. Ir nepieciešams, lai bērna kājas būtu tādā pozā, it kā viņš būtu māmiņas rokās. Šajā pozā mugurkauls netiek traumēts. Pretējā gadījumā tas var radīt tādas sekas kā gūžas locītavas displāzija vai izmežģījumu.

Bērna galviņa uz pleca

Ja turat bērniņu pie krūtim, tad pievērsiet uzmanību tam, kur novietojas bērna galviņa. Tai vajadzētu atrasties virs pleca. Ja bērns seja nebalstās uz pleca, tas var apgrūtināt elpošanu.

 

ŠĶir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Pievienot komentāru