10 zvaigznes, kuras aizrāvušās ar tievēšanu un sākušas izskatīties briesmīgi

Mērķu sasniegšana nav nekas slikts un nepareizs: uzlabot presi, tikt vaļā no otra zoda, vai nomest dažus liekos kilogramus ir pat ļot vēlami! Bet ir tikai viens bet – labāk to visu darīt bez fanātisma un nekrist galējībās. Pretējā gadījumā cilvēks var nonāks gluži citā stāvoklī. Jā, tādā, kā šīs dažas Holivudas slavenības. Aplūkojot iepriekšējo gadu fotogrāfijas gribas kliegt, lai viņas apstājas…

Mila Kunis: kur pazudušas krūtis?

Mila Kunis vienmēr ir bijusi lieliska, turklāt ar ļoti vilinošām formām. Formu aktrisei vajadzēja mainīt tad, kad viņa sāka filmēties filmā “Melnais gulbis”. Piecus mēnešus no vietas aktrise 5 stundas dienā trenējās baletu un, patiecoties šim maratonam, aktrise sastiepa saites un izmežģīja plecu. Toties zaudēja 12 kilogramus.

Lasi arī: 10 šokējošas dzemdību atšķirības 20. gadsimtā un mūsdienās (+FOTO)

Andželīna Džolija: izkūp acu priekšā!

Andželīna Džolija ir visu vīriešu sapnis, bet dzīvē aktrise ir zaudējusi daudz svara. Klīst baumas, ka aktrise pārtiek tikai no sēkliņām un graudaugiem, gluži kā putns.

Keita Bosvorta: kauli un nekas vairāk

2012. gadā Keita tik daudz zaudēja svaru, ka sabiedrībā sāka klīst baumas, ka aktrisei ir anoreksija. Pati Keita gan sacīja, ka tas ir stresa ietekmē. Viņa arī sacīja, ka nevēlas, lai kāds viņas izskatu uztvertu kā skaistuma standartu.

Hilarija Svanka: “miljonu mazulīte”?

Hilarija jau no agras bērnības ir aizrāvusies ar sportu – vingrošana un peldēšana ir aktrises kaislības. Lai filmēto pasaules slavu guvušajā filmā “Miljons dolātu mazulīte” (2004) aktrisei vajadzēja palielināt muskuļu masu, bet pēc filmas nākšanas klajā ir zaudējusi savas formas.

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

COMMENTS

Pievienot komentāru